Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech
  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

  • Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej im. Władysława Sikorskiego w Rakołupach

Plan lekcji  obowiązujący od   4 września  2017r.

 

PONIEDZIAŁEK

Lp

Czas trwania zajęć

Klasa VII

Klasa VI

Klasa V

Klasa IV

Klasa III

Klasa II

Klasa I

Oddział przedszkolny

1

8.00 – 8.45

j. niemiecki

j. polski

muzyka

j. angielski

kształcenie zintegrowane

religia

2

8.55 – 9.40

j. niemiecki

godz. z wych.

wychowanie fizyczne

kształcenie zintegrowane

religia

oddz. przedszk.

zaj. z młod.gr.

3

9.50 – 10.35

wychowanie fizyczne

j. polski

j. angielski

kształcenie zintegrowane

kształcenie zintegrowane

oddz. przedszk

zaj. z młod.gr.

4

10.45 – 11.30

j. polski

przyroda

ZAJ. WSPOMAG religia

kształcenie zintegrowane

kształcenie zintegrowane

j. angielski

oddz. przedszk

5

11.50 – 12.35

j. angielski

matematyka

j. polski

religia

kształcenie zintegrowane

kształcenie zintegrowane

oddz. przedszk

6

12.40 – 13.25

matematyka

zaj. komputer.

historia

koło j. angielskiego

zespół dyd. wyr

kształcenie zintegrowane

oddz. przedszk

7

13.30 – 14.15

ZAJ. WSPOMAG.  religia

8

14.20 – 15.05

 

WTOREK

Lp

Czas trwania zajęć

Klasa VII

Klasa VI

Klasa V

Klasa IV

Klasa III

Klasa II

Klasa I

Oddział przedszkolny

1

8.00 – 8.45

fizyka

j. polski

przyroda

matematyka

kształcenie zintegrowane

kształcenie zintegrowane

oddz. przedszk

2

8.55 – 9.40

chemia

matematyka

j. polski

przyroda

kształcenie zintegrowane

religia

oddz. przedszk.

zaj. z młod.gr.

3

9.50– 10.35

historia

matematyka

informatyka

kształcenie zintegrowane

kształcenie zintegrowane

j. angielski

oddz. przedszk.

zaj. z młod.gr.

4

10.45 – 11.30

matematyka

przyroda

j. angielski

j. polski

religia

kształcenie zintegrowane

kształcenie zintegrowane

oddz. przedszk

5

11.50 – 12.35

muzyka

ZAJ. WSPOMAG religia

kształcenie zintegrowane

koło j. angielskiego

oddz. przedszk

logopedia

6

12.40 – 13.25

j. polski

j. angielski

wychowanie fizyczne

zespół dyd. wyrównawczy

 

 

oddz. przedszk

7

13.30 – 14.15

ZAJ. WSPOMAG religia

8

14.20 – 15.05

 

 ŚRODA

Lp

Czas trwania zajęć

Klasa VII

Klasa VI

Klasa V

Klasa IV

Klasa III

Klasa II

Klasa I

Oddział przedszkolny

1

8.00 – 8.45

j. angielski

j. polski

przyroda

kształcenie zintegrowane

kształcenie zintegrowane

oddz. przedszk

2

8.55 – 9.40

j. polski

j. angielski

wychowanie fizyczne

kształcenie zintegrowane

kształcenie zintegrowane

oddz. przedszk

3

9.50 – 10.35

matematyka

historia

przyroda

j. angielski

kształcenie zintegrowane

oddz. przedszk.

zaj. z młod.gr.

4

10.45 – 11.30

geografia

j. polski

j. angielski

matematyka

kształcenie zintegrowane

kształcenie zintegrowane

oddz. przedszk

5

11.50 – 12.35

wychowanie fizyczne

matematyka

j. polski

kształcenie zintegrowane

kształcenie zintegrowane

zespół dyd.

wyrównawczy

j. angielski

6

12.40 – 13.25

biologia

matematyka

kształcenie zintegrowane

logopedia

zajęcia  świetlicowe

7

13.30 – 14.15

godz. z wych.

8

14.20 – 15.05

 

CZWARTEK

Lp

Czas trwania zajęć

Klasa VII

Klasa VI

Klasa V

Klasa IV

Klasa III

Klasa II

Klasa I

Oddział przedszkolny

1

8.00 – 8.45

fizyka

j. polski

wychowanie fizyczne

kształcenie zintegrowane

kształcenie zintegrowane

oddz. przedszk

2

8.55 – 9.40

chemia

przyroda

j. polski

kształcenie zintegrowane

kształcenie zintegrowane

oddz. przedszk

3

9.50 – 10.35

j. polski

zaj. techniczne

matematyka

kształcenie zintegrowane

kształcenie zintegrowane

oddz. przedszk

4

10.45 – 11.30

geografia

matematyka

j. polski

technika

kształcenie zintegrowane

oddz. przedszk

5

11.50 – 12.35

matematyka

j. polski

plastyka

Koło sportowe

kształcenie zintegrowane

koło sportowe

oddz. przedszk

6

12.40 – 13.25

wychowanie fizyczne

matematyka

 

 

 

kształcenie zintegrowane

Zajęcia świetlicowe

7

13.30 – 14.15

koło biologiczne

 

8

14.20 – 15.05

 

PIĄTEK

Lp

Czas trwania zajęć

Klasa VII

Klasa VI

Klasa V

Klasa IV

Klasa III

Klasa II

Klasa I

Oddział przedszkolny

1

8.00 – 8.45

wychowanie fizyczne

j. polski

j. angielski

kształcenie zintegrowane

kształcenie zintegrowane

oddz. przedszk

2

8.55 – 9.40

biologia

matematyka

godz. z wych

j. polski

kształcenie zintegrowane

kształcenie zintegrowane

oddz. przedszk

3

9.50 – 10.35

j. polski

j. angielski

matematyka

kształcenie zintegrowane

oddz. przedszk.

zaj. z młod.gr.

4

10.45 – 11.30

plastyka

historia

godz. z wych

j. angielski

kształcenie zintegrowane

oddz. przedszk

5

11.50 – 12.35

historia

koło sportowe

matematyka

kształcenie zintegrowane

zespół dyd. wyr

j. angielski

6

12.40 – 13.25

informatyka

WDŻ

zajęcia

koło j. angielskiego

świetlicowe

 

7

13.30 – 14.15

j. angielski

8

14.20 – 15.05

WDŻ

 

  1. Głaz Paulina – język angielski,
  2. Gorczycki Mariusz – technika, zajęcia techniczne,
  3. Kaczor Ewa – oddział przedszkolny,
  4. Kraczkowska Małgorzata – kształcenie zintegrowane
  5. Masełko Jarosław – fizyka, chemia,
  6. Pruszkowski Mariusz – religia,
  7. Samosiuk – Jasińska Małgorzata – język niemiecki,
  8. Skierewska Barbara – plastyka, muzyka, kształcenie zintegrowane,
  9. Szałacka Barbara – język polski, historia, zajęcia logopedyczne,
  10. Tarajko Edyta – wychowanie do życia w rodzinie,
  11. Tomaszewska Sylwia – matematyka,
  12. Wielopolski Tomasz – przyroda, biologia, geografia, wychowanie fizyczne, informatyka, zajęcia komputerowe
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech